Vítejte na stránkách FLORIAN-ART

Vernisáž obrazů
Botel Albatros v Praze

Dne 1. 6. 2018 se na lodi Albatros (v Praze), konala vernisáž bohéma a malíře Václava Floriana. Na palubě bylo možné vidět jeho šest nejnovějších děl na kterých pracoval v průběhu tohoto roku. Program začínal zahájením celé vernisáže Bárou Štěpánovou a Richardem Tesaříkem, kteří si zazpívali sólo českých i zahraničních písní mimo jiné také zazněla píseň "Levandulová" na památku zesnulého Petra Hapky, který byl přítelem pana Floriana. Ve spolupráci s klubem HOG Chapter Praha byl také téhož večera vydražen obraz, jehož částka putuje na podporu kliniky dětské hematologie a onkologie Motol v Praze za účasti primáře Komrska, Báry Štěpánové, vedoucího klubu HOG Chapter Praha pana Petra Bibra, pana Václavala Floriana a výherce dražby.

Zobrazit Více

Výstava VÁCLAVA FLORIANA
je vyladěná do POP-ART

„Když se řekne Václav Florian a dodá se český malíř, je jasné, že se budeme bavit o pop-art, stylu, který mu rozhodně svědčí. Před časem zahájil v Praze výstavu svých obrazů nesoucí podtitul Aristokratický svět diamantů v kontrastu s drzým Pop-artem v Inbaru v Břehové ulici..."

Zobrazit Více

Václav Florian se nechal
příjemně ovlivnit POP-ARTEM

„Petr Hapka byl můj kamarád. Vím, že měl ženy rád a představuji si, jak se tam nahoře usmívá a má radost z toho, že s námi bude při vernisáži i po celou dobu konání výstavy...“

Zobrazit Více

Petr Hapka mezi ženami...

„Milujete umění a designový nábytek? Pak vás jistě zaujme náš tip. Umělec Václav Florian vystaví svá díla v exkluzivním showroomu designového nábytku HOME ART v Metropoli Zličín..."

Zobrazit Více